Росіяни “пальнули” “Шахедом” по лікарні в одному з міст України

Ірина Лаб'як Коментарі

Російський дрон «Шахед» 1 червня атакував лікарню в Конотопі на Сумщині. Це був саме цілеспрямований удар, а не падіння уламків.

Про це повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

Новина доповнюється Коментарі Сортувати: