Dar’ya Trofimenko: "Поддержите!!!!! Зоозахисники та екологи створили коаліцію..."

Dar’ya Trofimenko в facebook:

Поддержите!!!!! Об этом сообщает narod-novosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зоозахисники та екологи створили коаліцію з лобіювання комплексного законопроекту на захист тварин 6598.

17 липня 2017 року в Києві, в Орхуському центрі Мінпр ... ироди України відбулися збори зоозахисних та екологічних організацій, на якому було вирішено створити коаліцію з лобіювання комплексного законопроекту на захист тварин 6598 Автори - народні депутати України П.Дзюблік, І.Рибак і ін ..

До складу коаліції увійшло 10 організацій Асоціація зоозахисних організацій України, Одеське міське товариство охорони та захисту тварин, Київське товариство захисту тварин, Київський еколого-культурний центр, ТОВ Чотири лапи-Україна, Білоцерківське товариство захисту тварин, Ліга захисту тварин, Вовчанське суспільство захисту тварин Подаруй життя, Екоцентр - Черкаси, ГС Центр захисту диких, екзотичних і домашніх тварин Добрий будинок.

Цей список не остаточний, будь-яка зоозахисна і екологічна організація може до нього долучитися. На зборах був розроблений і затверджений план лобіювання законопроекту 6598.

Комплексний законопроект 6598 був розроблений зоозахисними, екологічними організаціями, народними депутатами та Мінприроди України і вносить понад 50 правок в 6 Законів України.

Даний законопроект забороняє

1. Вбивство та каліцтво безпритульних тварин. 2. Використання вогню та інших жорстоких способів при дресурі тварин і при номерах за участю тварин в цирках. 3. Утримання ведмедів та інших великих тварин в ресторанах. 4. Фотографування з тваринами в населених пунктах. 5. Використання тварин в якості мішені в навчанні стрільбі і змаганнях зі стрільби. 6. Жебрацтво з тваринами. 6. Пропаганду жорстокого поводження з тваринами і заклики до жорстокості до тварин в ЗМІ.

Даний законопроект дозволяє

1. Притягнути до адміністративної відповідальності за жорстоке поводження не тільки з дикими тваринами, як це відбувається зараз, а й за жорстоке поводження з домашніми, безпритульними та сільськогосподарськими тваринами. 2. Вводить прямі норми до адміністративного кодексу України, що дозволить залучати до відповідальності винних за порушення статей Закону Про захист тварин від жорстокого поводження, що поки є неможливим.

Текст законопроекту - http//w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1

Прес-служба КЕКЦDar’ya Trofimenko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя