Олександр Сугоняко: "Сьогодні почав свій день з роботи на окрузі, був на..."

Олександр Сугоняко в facebook:

Сьогодні почав свій день з роботи на окрузі, був на рідній Білопільщині, оглянув приймальню в міськраді, де провів прийом громадян, зустрівся з міським головою Білопілля Юрієм Зарком. Об этом сообщает mediananny.in.ua со ссылкой на СМИ.

Приємно, що на Білопільщині, а саме в міськраді відкрито ще одну громадську приймальню. Сподіваюся, що вона стане своєрідним центром комунікації з білопільчанами. Буду більш частіше зустрічатися з людьми, реагувати на їх потреби та звернення. Зараз зрозумів, що найважливіша проблема це в ма ... ксимально стислі терміни ліквідувати наслідки того лиха, яке відбулося на Сумщині буревію. Були знищені врожаї, посіви, багато пошкоджено покрівель в помешканнях білопільчан, негода завдала школи і дитячим садочкам та школам. Вже зробив відповідні звернення до Кабміну стосовно виділення держсубвенцій на ліквідацію наслідків стихійного лиха.

Також поспілкувався з головою Білопільської райради Володимиром Дурнопяном та міським головою Білопілля Юрієм Зарком з питань децентралізації, стосовно створення добровільних обєднаних громад на теренах Білопільщини.

Відвідав першу ОТГ на Сумщині Миколаївську обєднану територіальну громаду, де відбулася сесія. Дуже приємно, шо громада активна та має чітке бачення свого майбутнього. Люди мали чимало питань стосовно ліквідації стихійного лиха і перспектив розвитку громади. Приємно, що в Миколаївській ОТГ є чимало наших однодумців, є члени нашої політичної команди. Думаю, що певні кроки для громади вже зроблені. Вже на підставі подань до Кабміну виділені понад 40 мільйонів гривень на будівництво так званої розумної школи, навчального закладу нового типу. Також виділені кошти на водовідведення, займаємося ремонтом доріг на Білопільщині, ремонтом мосту в село Верхосулка й іншими питаннями, які ставлять переді мною мої виборці, мешканці Миколаївської ОТГ.Олександр Сугоняко
Олександр Сугоняко
Олександр Сугоняко
Олександр Сугоняко
Олександр Сугоняко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя